Виживання в горах

Home \ Виживання в горах

Майстер клас виживання в горах на витримку

Сучасний світ не стоїть на місці, і наше життя неможливе без сучасних технологій: гаджетів, GPS, смартфонів, планшетів, інтернету, кухонні прилади, та розумних технологій, які вже заполонили наше життя та виконують багато повсякденних справ за нас. Все далі ми стаємо залежними від новітніх технологій, яким постійно потрібна електроенергія, з’єднання з інтернетом, наші дані та координати

Якщо на мить задуматись, що електроенергія та інтернет може зникнути на декілька днів або місяців……. Хто і як зможе підлаштуватись до сучасного життя без гаджетів та технологій…..? В кого в родинні не буде паніки та стресу? 🙂
Хто зможе прогодувати свою родину в первісних умовах?)  Про це можна говорити багато і надіятись на краще.

До Ваших послуг пропонуємо виживання в горах на витримку, де Ви маєте нагоду спробувати свої сили, кмітливість, розум, витримку, мудрість, і т.д. Похід в гори, ліс, подолання вершин, та проходження десятків кілометрів під час маршруту який складається із     3-х,  5-ти та 7-ми днів в горах.Програма складається з двох етапів, та 7-ми рівнів складності.

Етапи:

  • Виживання на місцевості ( на місцевості в лагері Вам потрібно пробути та підготовити все щоб вижити певний запланований період, а саме добування їжі, вогню, води, підготовка до ночівлі і т.д.)
  • Виживання по маршруту ( цей етап складніший, так як Вам потрібно підкорити певні вершини, та подолати десятки кілометрів і кожну ніч зупинятись в різних місцях для ночівлі, добування їжі, вогню, води і т.д.)

Мінімальна група для виживання – 5 осіб,  максимальна 11 осіб. В супровід з Вами іде інструктор який буде частково Вам допомагати. Проводитиме інструктаж, наголошувати та попереджати про міри безпеки. Все відбувається безпечно на спеціально підготовлених нами маршрутах.